Logo

O nas

about-us


Historia Restauracji Impresja

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki.

Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMake.

 


Indywidualne podejście do klienta

Firma zajmuje się organizacją wszelkiego typu imprez rodzinnych i firmowych. Organizowane są m.in. przyjęcia weselne, komunie, rocznice, chrzciny, jubileusze firm, szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne i wiele innych według potrzeb i życzeń klientów. Staramy się, aby każdy nasz gość i klient traktowany był indywidualnie, a oferta przygotowana przez nas uwzględniała wszystkie jego potrzeby i życzenia. W menu kierujemy się zasadą - smacznie, zdrowo i z pomysłem. Bardzo cenimy tradycję, ale jesteśmy również otwarci na wszelkie kuchenne nowinki, dzięki czemu ciągle poszukujemy pomysłów na wyśmienite potrawy.

about-us
 
about-us


Kuchnia z wieloletnią tradycją

Restauracja "Impresja" serwuje dania kuchni staropolskiej i nie tylko. Goście często zamawiają rodzime, tradycyjne dania, ale również zwiększa się grono zwolenników kuchni europejskiej bogatej w dania bardziej ekskluzywne i wysublimowane. Właściciele i pracownicy nadążając za aktualnymi trendami starają się dopasować do gustów i upodobań klientów. W swojej ofercie mamy szeroki wybór dań, które zawsze przygotowywane są z produktów naturalnych, mając na uwadze zadowolenie wszystkich gości.

Firma posiada również grono zasłużonych pracowników, od lat działajacych w dobrym jej imieniu, starających się stworzyć jak najlepszy jej wizerunek. Dążą do jak największego profesjonalizmu i podnoszenia jakości świadczonych usług.

 

Ponadto zajmujemy się produkcją wyrobów garmażeryjnych, takich jak pierogi, uszka, krokiety, kluski, surówki i wiele innych, które również można zakupić w Sklepie Mięsno-Garmażeryjnym, przy ul. Lipowej 1 W Pleszewie.

Od wielu lat współpracujemy z Cukiernią Ania z Jarocina, serwując jej wyroby cukiernicze, które zawsze przygotowywane są na bazie naturalnych składników, dzięki czemu cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Restauracja "Impresja" zawsze ma na uwadze dobro i zadowolenie swoich klientów i gości. Dopasowuje się do ich potrzeb, gustów i wymagań. Pomimo, że zatrudnia ona spore grono pracowników, najbliższa rodzina właścicieli , od początku jej istnienia zaznacza w jej tworzeniu swój udział. Zawsze chętni do pracy i pomocy oraz służący radą w dobrych i gorszych chwilach. Motywacją w naszej codziennej pracy są miłe słowa i podziękowania od naszych gości. Cenimy bardzo, każdą sugestię oraz wszelkie uwagi, które są dla nas wskazówkami w dążeniu do perfekcjonizmu oraz do dalszej pracy i rozwoju, mając nadzieję na zdobywanie nowych doświadczeń oraz rozwój prywatny i zawodowy.

Newsletter

Odwiedź nas

Restauracja Impresja
Przemysława II 10, 63-300 Pleszew
Telefon: 515 599 377